Alpha Corner - Twoj przewodnik po fotografii

O stronie…

Profil serwisu

Misją witryny Alpha Corner jest upowszechnianie i edukacja w zakresie fotografii cyfrowej, rozwijanie umiejętności i inspirowanie jej czytelników. Główną grupą odbiorców strony są osoby początkujące w fotografii lustrzankami oraz kompaktami z wymienną optyką, a także osoby zainteresowane rozwojem systemu Sony Alpha oraz ewolucją technologii związanej z fotografią.

Strona powstała 15 maja 2008 roku. Obecnie jest drugą najpopularniejszą stroną związaną z systemem Sony Alpha w Polsce, ciesząc się stałym przyrostem liczby czytelników.

Informacje prawne

Witryna Alpha Corner jest stroną o charakterze niekomercyjnym utrzymywaną ze środków własnych.

Wypowiedzi osób komentujących na niniejszej witrynie są ich prywatnymi poglądami i nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem autora witryny. Alpha Corner nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi komentujących na niniejszej witrynie.

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych. Wszystkie prawa do tekstów i ilustracji są objęte licencją Creative Commons Attribution 3.0 o ile nie zaznaczono inaczej. Więcej informacji o prawach autorskich.

Kontakt

Kontakt - Alpha Corner

Powiązane strony