Alpha Corner - Twoj przewodnik po fotografii

Pierwsze wzmianki o A950 i A750

W sobotę 9 sierpnia, niecały tydzień po wycieku instrukcji obsługi A 850 na stronie Sony dla regionu Azji i Pacyfiku w dziale pobierania instrukcji pojawiły się 3 nowe pozycje: DSLR-A850, DSLR-A750 i DSLR-A950. Niestety – żadna z instrukcji nie znalazła się na serwerze, ale przynajmniej otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie nadchodzącej premiery A850 oraz A750 i A950 o której do tej pory nic nie było wiadomo.

Niestety tym razem nie udało mi się złapać screen shot’a ale dla ciekawskich polecam jeszcze jedną plotkę – 6 dni temu na forum dpreview powstał topic w którym ktoś podał ceny i matryce nowych lustrzanek.

Całość wygląda bardzo ciekawie, najpierw lista aparatów z cenami i matrycami, potem wyciek na oficjalnej stronie Sony… spece od marketingu ewidentnie potrafią budzić nastrój oczekiwania i zachęcić ludzi do poczekania z zakupem aparatu aż do premiery nowych lustrzanek :)

Powoli zaczynam się zastanawiać nad założeniem nowej kategorii na te wszystkie przecieki ze stron Sony – prawie co tydzień coś nowego!


Komentarze
  1.  

    850 też matryca o tylnej iluminacji?

  2.  

    niestety nie – A850 będzie miała matryce z A900, bez większych zmian. :)

Spam protection by WP Captcha-Free

System pozwala na zamieszczanie znaczników HTML w komentarzach:: <a href=""></a> <b></b> <i></i> <sup></sup> <sub></sub>