Alpha Corner - Twoj przewodnik po fotografii

Pierwsze zdjęcia Sony A99

zobacz też nowy artykułPremiera Sony A99

Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia Alfy 99:

Sony A99 - tył, wychylany wyświetlacz LCD

Sony a99 - góra, zdjęcia przedpremierowe

Sony a99 - lewa, zdjęcia przedpremierowe

Sony a99 - prawa, zdjęcia przedpremierowe

W przeciwieństwie do wcześniejszych przecieków nowa pełnoklatkowa Alfa nie będzie posiadać wbudowanej lampy błyskowej. Ciekawym aspektem jednak jest modyfikacja przełącznika trybu AF który teraz ma pozwalać na przypisanie go do dowolnej z dostępnych funkcji, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie dopasować nowy aparat do preferencji każdego użytkownika.

Inną ciekawostką może być wbudowanie zarówno wejścia mikrofonu jak i wyjścia audio jack dla słuchawek. Sony ponoć ma dać także możliwość korzystania z nieskompresowanego strumienia video przez wyjście HDMI, co może stanowić bardzo pożądany pakiet przez osoby filmujące lustrzankami na poważnie.

Widzimy również, że udało się rozwiązać jedną z kwestii zgłaszanych przez użytkowników A77, gdzie ekran LCD wystawał za profil aparatu wchodząc pod muszlę oczną, teraz ekran lepiej się licuje z wizjerem.

Ciekawym akcentem jest także zmiana kolorystyki i stylu symbolu α oraz pierścienia wokół bagnetu (czyżby w A99 był miedziany?)

Sony A99 egzemplarz przedpremierowy


Komentarze

Spam protection by WP Captcha-Free

System pozwala na zamieszczanie znaczników HTML w komentarzach:: <a href=""></a> <b></b> <i></i> <sup></sup> <sub></sub>